تبلیغات
برترین ها - ترسناک ترین تاب دنیا !!!

اسلایدر

ترسناک ترین تاب دنیا 

انسان های بسیاری هستند که دوست دارند ترس را به هر قیمتی تجربه کنند، این افراد می توانند سری به ترسناک ترین تاب دنیا بزنند و ترس را به نوعی دیگر تجربه کنند.

به گزارش گروه خبری فرانشر تاب بازی یکی از تفریحات بچگی است که جذابیت خود را دارد. این بازی گاهی بزرگسالان را نیز تحریک می کند تا کمی در هوای آزاد معلق بوده و خاطرات کودکی را یادآوری کنند. 

مجله اینترنتی فرانشر

تاب بازی با همه زیبایی هایی که دارد باید ایمنی هم در کنارش وجود داشته باشد وگرنه حوادث بدی را به وجود خواهد آورد. با این حال آنهایی که به اکوادور سفر می کنند خیلی ایمنی را جدی نمیگیرند و تنها از ترسناک ترین تاب دنیا لذت می برند.

این تاب در بالاترین نقطه از سرزمین اکوادور و در منطقه ای به نام "خانه درختی" قرار گرفته است. این تاب به شما اجازه می دهد تا دقایقی را در هوا خوب و دقیقا روی لبه یک دره 200 متری معلق باشید تا در کنار هوای خوب کمی هم آدرنالین به بدن تزریق کنید. 

در کنار ترسناکی این تاب منطقه ای شگفت انگیز زیرپای شما قرار دارد که به عنوان یکی از زیباترین مناظر دنیا شناخته میشود. این تاب اجازه می دهد تا در آسمان و در حالی که با مرگ بازی می کنید از محیط لذت ببرید. البته این نکته را نیز باید گفت که این تاب هیچ ایمنی خاصی دارد.

مجله اینترنتی فرانشر
طبقه بندی: نمونه دولتی عرفان، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، علامه حلی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، نمونه دولتی، ریاضی همدان، ریاضی همدان، ریاضی همدان، ریاضی همدان، ریاضی همدان، ریاضی همدان، ریاضی همدان، کلاس هشتم همدان، کلاس هشتم همدان، کلاس هشتم همدان، کلاس هشتم همدان، کلاس هشتم نهاوند، کلاس هشتم نهاوند،

تاریخ : چهارشنبه 8 بهمن 1393 | 03:12 ب.ظ | نویسنده : mahdi | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.