تبلیغات
برترین ها - برترین دانشمندان

اسلایدر


برترین دانشمندان جهان در یک عکس!

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


تصویری که در زیر مشاهده می کنید در سال ۱۹۲۷ و در محل برگزاری کنفرانس سلوی (انستیتو بین‌المللی فیزیک و شیمی) در بروکسل، پایتخت بلژیک گرفته شده است. از جمله چهره های سرشناس حاضر در این عکس می توان به آلبرت اینشتین، نیلز بور، ماری کوری، اروین شرودینگر، ولفگانگ پاولی، ورنر هایزنبرگ و پل دیراک اشاره کرد. بیشتر از نیمی از حاضرین در این عکس، موفق به کسب جایزه ی نوبل شیمی یا فیزیک شده اند و در بین آنها ماری کوری دو بار موفق به دریافت این جایزه شد، هم در فیزیک و هم در شیمی. او تنها کسی است که موفق به کسب چنین افتخاری شده است.

شاید بتوان گفت که مشهورترین کنفرانس سلوی در سال ۱۹۲۷ برگزار شد. در آن سال، معروفترین فیزیکدانان جهان گرد هم آمده بودند تا درباره ی نظریه ی جدید کوانتوم با هم به بحث و تبادل نظر بپردازند.

قطعا این عکس شایسته ی آن است که با دیگران به اشتراک گذاشته شود و بد نیست به جای این همه پوستر رنگارنگ و گوناگون هنرپیشگان و فوتبالیست ها، گاهی هم نگاهمان را به تماشای این گونه عکس های زیبا بدوزیم بد نیست.

طبقه بندی: کلاس هشتم، کلاس هفتم، کلاس هفتم، کلاس هفتم، کلاس هفتم، کلاس هفتم، کلاس هفتم، بترنرین ها، بترنرین ها، بترنرین ها، ماشین، ماشین،
برچسب ها: مهدی صالحی، برترین ها دانشمندان، برترین دانشمندان، دانشمندان برتر، نهاوند، کلاس نهم، شیمی نهاوند،

تاریخ : پنجشنبه 9 بهمن 1393 | 12:23 ب.ظ | نویسنده : mahdi | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.